Yöresel lezzetlerin en güzel sunumu… Suda Kebap.

Lezzet mirasını Gaziantep yöresinden alan Suda Kebap, iki kıta arasında dört mevsim ayrı keyifler sunmaya devam ediyor.

Mutfak şeflerinin kebaptaki ustalıkları ve deneyimleri markayı lezzetin ötesine taşıyor. Dünyanın pek çok yerinde müdavimi olan Suda Kebap'ın zengin mönüsünde; mezelerden salatalara, kebap ve et çeşitlerinden tatlılara kadar geniş bir lezzet yelpazesi bulunuyor.

Ezme ve çiğ köfte en sevilen mezeler; gavurdağı en tercih edilen salata olarak karşımıza çıkarken, şefin tavsiyesi çöp şiş ve külbastı ise Suda Kebap'ı lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi yapıyor. Katmer ise damaklarda eşsiz bir tat bırakmaya devam ediyor....

İş ve özel yemekleriniz için de alternatif mönüler bulacağınız restoranda, öğle ve akşam saatleri ayrı keyifler vaat ediliyor.

Suada Club-GS ADASI şubesinin yanı sıra şık dekorasyonu ve ocakbaşı ile öne çıkan Suda Kebap Kemerburgaz - Göktürk ile çam ağaçları altındaki geniş bahçesi ve keyifli ortamı ile lezzet severlerin uğrak yeri olan Suda Kebap Ankara yöresel lezzetlerin en güzel örneklerini sizlere sunuyor.

Madonna, Daniel Craig, Megan Fox, Gisele Bündchen, Bono, Kevin Costner, Monica Bellucci, Kylie Minogue, Matt Dillon, Kobe Bryant, Duran Duran gibi pek cok dünya starının yanı sıra çok sayıda devlet büyüğüne de ev sahipliği yapan Suda Kebap, iki kıta arasında bulunan konumu ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.