Yaz sıcağında en tatlı kaçamak

Yaz yine gelecek ve İstanbullular tatil için uzaklara gitme ihtiyacı hissetmeyecek! Bir günü bambaşka kılmak için başvurulacak en tatlı kaçamak Suada Club – GALATASARAY ADASI… Gün içinde aklına tatil düşenler, İstanbul'dan bir anlığına olsun kaçmak isteyenler kendilerini Suada Club – GALATASARAY ADASI’nın serin sularına bırakıyor.

Son sistem arıtma üniteleri ve hijyen standartları doğrultusunda donatılmış deniz suyu kullanılan olimpik havuz, yazın tatile gidemeyenlerin alternatif kaçış noktası oluyor. Bir deniz yatağında güneş ışınları ile bronzlaşıp, localarda tropik içkilerinizi yudumlarken, havada DJ ezgileri ve muhteşem manzara… İki kıta arasında, Boğaz’ın ortasında dünyanın hiç bir noktasında bulamayacağınız ayrıcalıklı bir keyif…Havuz sefası, Suada Club – GALATASARAY ADASI’nın farklı mutfaklarına ait lezzetleriyle tamamlanıyor. Damak zevkiniz ne olursa olsun mutlaka size hitap edecek bir tat bulacaksınız. Kebap, sushi, italyan, balık ve pek çok lezzet bir arada…

Yaz geldiğinde Suada Club-GALATASARAY ADASI ile güney adeta İstanbul'a taşınıyor. İbiza, Mikanos ve Bodrum'dakileri aratmayacak partilere imza atan ada, her saatinde ayrı bir keyif sunuyor. Gündüz İstanbul'un kargaşasından uzaklaşarak, tatil tadında yaşanacak havuz keyfi yerini romantik gün batımı geçişi ile çok özel bir akşam yemeğine bırakıyor. Tekneler, köprüler ve İstanbul silüeti ile süslenen doğal dekorasyonu ile bu çok özel tarihi adaya bir tatlı huzur almaya gelenleri çok daha fazlası bekliyor.