2006’dan bu yana Suada Club-GS ADASI bünyesinde hizmet veren Aslan Restaurant, “Ege lezzetleri” konsepti ile bu kış sezonunda yenilenerek misafirlerini ağırlıyor. Türk mutfağından seçkin örnekleri misafirleriyle buluşturan Aslan Restoran, zengin menüsü ile hem göze hem de damağa hitap ediyor.

Aslan Restoran, Avrupa ve Asya’nın kesişim noktasında bulunan; dünyada eşi benzeri olmayan konumu ile İstanbul karmaşasından kaçmak isteyenler için Ege tatları ile harmanlanan yeni bir lezzet durağı oluyor. Kaliteli hizmet ve leziz yemeklerini uygun fiyatlarla birleştiren Aslan Restoran, Boğaz’ın büyüleyici manzarasına modern bir iç tasarım ve sıcak bir ortam ekliyor. Başlangıç olarak Ege kültürünün geleneksel meze çeşitleri geniş bir yelpazede sunulurken, et veya balık çeşitlerinden oluşan zengin ana yemek menüsü Aslan Restoran’ın misafirlerine farklı alternatifler sunuyor. İki kıta arasında keyifli bir akşam yemeğinden sonra, tadı damağınızda kalacak “Çam Sakızlı Kayısılı Muhallebi” Aslan Restoran’ın unutulmaz lezzetlerinden biri olarak hafızalarda yer edecek.

Suada Club-GS ADASI’nda, Galatasaray spor kulübü üyelerine ve tüm misafirlerine ayrıcalıklı keyifler sunan Aslan Restoran; İstanbul Boğazı’nın ortasındaki tek adada, hem yaz, hem de kış sezonu boyunca sizi unutulmaz deneyimler yaşamaya davet ediyor.