360ISTANBUL SUADA CLUB

360İstanbul, kaliteli hizmeti, lezzetli menüsü, panoramik manzarası ve eğlenceleriyle İstanbul gecelerinin gözde mekanı olarak çizgisini koruyor. Şimdi ise 360Suada Club ile farklı bir konsepte imza atıyor. İsmine yakışır şekilde 360 derece İstanbul manzarasını misafirlerine sunmak amacıyla 360İstanbul, Suada Club’da yerini alıyor.

Farklı bir yaklaşımla güneş ve plaj konseptini sunarak açık hava mekanı olarak tasarlanan 360Suada, konseptine uygun bir konumda, havuzun hemen yanında yer alıyor. 360İstanbul’un öne çıkan siyah ve beyaz minimal tasarımı, 360Suada’da yazın ve açık havanın coşkusu ile renkleniyor. Restaurant ve lounge bölümünden oluşan 360Suada’da küçük dokunuşlarla mekana ayrı bir sıcaklık getiriliyor.

360Suada Club, dünyadaki yeni trendleri takip ederek çok zengin ve lezzetli bir menü sunuyor. Dünya mutfaklarının kapılarını açan menü yine mekanın ortağı ve ünlü şef Mike Norman’ın yaratıcılığı ile hazırlanıyor. Misafirler 360’ın uzun zamandır beklenen yeni lezzetlerini ayrıcalıklı olarak ilk defa 360Suada’da deneme fırsatı buluyorlar.

Yeni tatların yer aldığı çok iddalı menüde ana yemek olarak çikolata sosu ile hazırlanan Bitter Çikolatalı Chili Bonfile kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet…Sarhoş Ahtopot ise en iyi Türk şarabıyla pişirilen tadına doyamayacağınız farklı bir yemek. Sudan babam çıksa yerim hem ilginç ismi hem de zengin içeriği ile sizi çok şaşırtacak. Buzların üzerinde en taze deniz ürünlerinden hazırlanan muhteşem ziyafetin içinde neler yok ki? Karides, tarama, jumbo karides, füme kılıç balığı ve somon hepsi bir arada....Ama mekanın kendine özgü kokteyllerini de söylemeden olmaz. Sadece 360Suada’da bulabileceğiniz yepyeni tazeleyici ve canlandırıcı kokteylleri mutlaka denemelisiniz. Lezzetli menüsü, tasarımı, nefes kesen manzarası ve farklı konsepti ile 360Suada Club yaz günlerinde İstanbul’un en çok tercih edilen mekanlarından olmaya hazır. Siz de kendinizi 360Suada’nın büyüsüne bırakın!